Снимка: Булфото
Двама души са пострадали при катастрофа на магистрала "Струма" рано тази сутрин. Лек автомобил е самокатастрофирал в края на новооткрита отсечка край Симитли. Сигналът за поредния пътен инцидент в този участък е подаден около 5:20 часа, съобщава "Нова телевизия".
Пътният инцидент стана отново там, където улей от бетонни блокове вкарва трафика в трасето на път Е-79. Автомобилът е с италианска регистрация, но водачът и спътничката му са българи, пътували от Гърция. Двамата пострадали са транспортирани за лечение в болницата в Благоевград.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Задържаха няколко души за стрелба по блокове и автомобили на ул. "Три уши" във Варна
Дата: 22/06, 14:37
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 22/06, 14:20
Още пет търговски вериги се включват в инициативата "Кошница с грижа"
Дата: 22/06, 14:12
Мазутът на плаж в Камчия се оказа от стар разлив, изследват водата
Дата: 22/06, 14:04