Снимка: Булфото
Двама души са пострадали при катастрофа на магистрала "Струма" рано тази сутрин. Лек автомобил е самокатастрофирал в края на новооткрита отсечка край Симитли. Сигналът за поредния пътен инцидент в този участък е подаден около 5:20 часа, съобщава "Нова телевизия".
Пътният инцидент стана отново там, където улей от бетонни блокове вкарва трафика в трасето на път Е-79. Автомобилът е с италианска регистрация, но водачът и спътничката му са българи, пътували от Гърция. Двамата пострадали са транспортирани за лечение в болницата в Благоевград.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Спартак привлече испанец
Дата: 22/06, 13:02
Олег Невзоров се завърна във Варна и се срещна със собствениците на имоти във Форест клуб
Дата: 22/06, 12:57
22 юни: Днес е най-горещият ден за седмицата
Дата: 22/06, 12:54
След "Баба Алино": Българи накупиха къщи и апартаменти в затворен комплекс и им спряха водата и достъпа
Дата: 22/06, 12:48
Белгия спира влакове заради рекордни горещини
Дата: 22/06, 12:45