Снимка: Булфото
Двама души са пострадали при катастрофа на магистрала "Струма" рано тази сутрин. Лек автомобил е самокатастрофирал в края на новооткрита отсечка край Симитли. Сигналът за поредния пътен инцидент в този участък е подаден около 5:20 часа, съобщава "Нова телевизия".
Пътният инцидент стана отново там, където улей от бетонни блокове вкарва трафика в трасето на път Е-79. Автомобилът е с италианска регистрация, но водачът и спътничката му са българи, пътували от Гърция. Двамата пострадали са транспортирани за лечение в болницата в Благоевград.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Съдът вписа „Прогресивна България" на Румен Радев в регистъра на политическите партии
Дата: 22/06, 17:42
Джей Ди Ванс: САЩ ще гарантират, че всяко освобождаване на ирански активи няма да е за финансиране на тероризъм
Дата: 22/06, 17:261 Коментар
Тежко остава състоянието на двамата пострадали след сбиване на плаж “Кабакум” край Варна
Дата: 22/06, 17:06
В момента Невзоров е на разпит във варненската полиция
Дата: 22/06, 16:571 Коментар
Оспорвани срещи в Ученическия турнир по плажен волейбол във Варна
Дата: 22/06, 16:54