кадър Нова телевизия
редактор Веселин Златков
Няма никакво основание цената на енергията от АЕЦ „Козлодуй” да поскъпва, защото от предложението им преди години няма никакви промени в параметрите. Това заяви пред медиите председателят на КЕВР Иван Иванов. Той съобщи това, след като комисията не можа да проведе заседание след три опита поради липса на кворум.
Иванов коментира, че напрежението около цената на тока е предизвикано от публикации и изявления на „определени лица”.
Председателят на КЕВР разказа, че първоначално АЕЦ е подал искане за повишаване на цената на тока с 30%. После обаче това предложение е оттеглено и в понеделник е внесено ново. В него цената на годишна база е на практика същата като за миналата година, даже е малко по-ниска.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Шофьорът на тира, причинил катастрофата с три жертви вчера, е с 20 наказания за нарушения
Дата: 25/06, 12:40
Цигарите поскъпват от август
Дата: 25/06, 12:23
Нов скандал между България и РСМ: Изтече документ с дипломатическа информация
Дата: 25/06, 12:211 Коментар
Няма потвърждение за спукана гума на тира, причинил катастрофата с три жертви по "Тракия" вчера
Дата: 25/06, 12:091 Коментар