кадър Нова телевизия
редактор Веселин Златков
Няма никакво основание цената на енергията от АЕЦ „Козлодуй” да поскъпва, защото от предложението им преди години няма никакви промени в параметрите. Това заяви пред медиите председателят на КЕВР Иван Иванов. Той съобщи това, след като комисията не можа да проведе заседание след три опита поради липса на кворум.
Иванов коментира, че напрежението около цената на тока е предизвикано от публикации и изявления на „определени лица”.
Председателят на КЕВР разказа, че първоначално АЕЦ е подал искане за повишаване на цената на тока с 30%. После обаче това предложение е оттеглено и в понеделник е внесено ново. В него цената на годишна база е на практика същата като за миналата година, даже е малко по-ниска.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 25/06, 15:30
Стоичков изгледа победата на Бразилия в компанията на куп легенди
Дата: 25/06, 15:24
Руските войски напускат Кинбурнската коса на делтата на Днепър заради липса на доставки
Дата: 25/06, 15:231 Коментар
Ефремова: Средната пенсия ще достигне 543 евро през 2026 г.
Дата: 25/06, 15:20
Повторение на катастрофата на "Тракия": Камион скъса мантинелата и удари кола на „Струма”
Дата: 25/06, 15:15