кадър Нова телевизия
редактор Веселин Златков
Няма никакво основание цената на енергията от АЕЦ „Козлодуй” да поскъпва, защото от предложението им преди години няма никакви промени в параметрите. Това заяви пред медиите председателят на КЕВР Иван Иванов. Той съобщи това, след като комисията не можа да проведе заседание след три опита поради липса на кворум.
Иванов коментира, че напрежението около цената на тока е предизвикано от публикации и изявления на „определени лица”.
Председателят на КЕВР разказа, че първоначално АЕЦ е подал искане за повишаване на цената на тока с 30%. После обаче това предложение е оттеглено и в понеделник е внесено ново. В него цената на годишна база е на практика същата като за миналата година, даже е малко по-ниска.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Грийнпийс България за петната от мазут: Съмнителен кораб е преминал край България
Дата: 25/06, 11:09
Митничари от Варна спипаха контрабандни обекла, хавлии, завивки и над 4500 м плат от Турция
Дата: 25/06, 11:07
Посланикът на Румъния в Москва бе извикан в руското Външно министерство
Дата: 25/06, 11:03
Обискираха офис на жена, предлагала правни услуги без юридическо образование
Дата: 25/06, 10:56
Вътрешният министър: При катастрофата на магистрала "Тракия" има смущаващи обстоятелства
Дата: 25/06, 10:51