Ранобудните студенти изхвърлиха декларация с подкрепа от ГЕРБ


29/10/2013, 18:21

Декларация от ГЕРБ в подкрепа на окупацията на Софийския университет е намерена от студенти в аудитория 272 на Ректората. Това съобщи Фейсбук групата „Ранобудните студенти“. От там, обаче, са възмутени, защото смятат, че това е опит за политизиране на акцията им, пише блиц.
„Колеги, приятели, в 272 зала беше намерена декларация в наша подкрепа, но не гражданска, а от ГЕРБ. Ние нямаме нищо, ама НИЩО общо с НИКОЯ политическа партия, така че декларацията беше изхвърлена. Такива провокации няма да бъдат допускани“, пишат окупаторите (без редакция).  

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



МТСП ще финансира 47 проекта за достъпна жилищна среда за хора с увреждания
Дата: 26/06, 11:11

"Това е смела постъпка! Това е правилно!": Патриарх Даниил одобри намерението на Румен Радев за отмяна на санкциите срещу патриарх Кирил
Дата: 26/06, 11:05

40 000 нарушения за превишена скорост за 2 месеца във Варненско
Дата: 26/06, 11:02

25 души са арестувани при акцията във Варна, петима от тях са общински служители
Дата: 26/06, 11:01

Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
Дата: 26/06, 10:54

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия