Ранобудните студенти изхвърлиха декларация с подкрепа от ГЕРБ


29/10/2013, 18:21

Декларация от ГЕРБ в подкрепа на окупацията на Софийския университет е намерена от студенти в аудитория 272 на Ректората. Това съобщи Фейсбук групата „Ранобудните студенти“. От там, обаче, са възмутени, защото смятат, че това е опит за политизиране на акцията им, пише блиц.
„Колеги, приятели, в 272 зала беше намерена декларация в наша подкрепа, но не гражданска, а от ГЕРБ. Ние нямаме нищо, ама НИЩО общо с НИКОЯ политическа партия, така че декларацията беше изхвърлена. Такива провокации няма да бъдат допускани“, пишат окупаторите (без редакция).  

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Пет водни атракциона във Варна са одобрени от ИА „Морска администрация“
Дата: 26/06, 14:03

Все още не е ясно къде е произвеждано фалшивото масло, продавано като германски продукт
Дата: 26/06, 13:54

Радев: Интересува ме религията на всички православни християни да бъде уважавана
Дата: 26/06, 13:47

Никола Цолов даде второ време в тренировката преди Гран при на Австрия във Формула 2
Дата: 26/06, 13:33

Чарлз Трети няма да живее в Бъкингамския дворец след ремонта
Дата: 26/06, 13:28

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия