Декларация от ГЕРБ в подкрепа на окупацията на Софийския университет е намерена от студенти в аудитория 272 на Ректората. Това съобщи Фейсбук групата „Ранобудните студенти“. От там, обаче, са възмутени, защото смятат, че това е опит за политизиране на акцията им, пише блиц.
„Колеги, приятели, в 272 зала беше намерена декларация в наша подкрепа, но не гражданска, а от ГЕРБ. Ние нямаме нищо, ама НИЩО общо с НИКОЯ политическа партия, така че декларацията беше изхвърлена. Такива провокации няма да бъдат допускани“, пишат окупаторите (без редакция).
Пет водни атракциона във Варна са одобрени от ИА „Морска администрация“
Дата: 26/06, 14:03
Все още не е ясно къде е произвеждано фалшивото масло, продавано като германски продукт
Дата: 26/06, 13:54
Никола Цолов даде второ време в тренировката преди Гран при на Австрия във Формула 2
Дата: 26/06, 13:33
Чарлз Трети няма да живее в Бъкингамския дворец след ремонта
Дата: 26/06, 13:28