Ранобудните студенти изхвърлиха декларация с подкрепа от ГЕРБ


29/10/2013, 18:21

Декларация от ГЕРБ в подкрепа на окупацията на Софийския университет е намерена от студенти в аудитория 272 на Ректората. Това съобщи Фейсбук групата „Ранобудните студенти“. От там, обаче, са възмутени, защото смятат, че това е опит за политизиране на акцията им, пише блиц.
„Колеги, приятели, в 272 зала беше намерена декларация в наша подкрепа, но не гражданска, а от ГЕРБ. Ние нямаме нищо, ама НИЩО общо с НИКОЯ политическа партия, така че декларацията беше изхвърлена. Такива провокации няма да бъдат допускани“, пишат окупаторите (без редакция).  

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Парламентът продължава обсъждането на промените в Закона за съдебната власт
Дата: 26/06, 08:17

Русия свали 660 украински дрона през изминалата нощ
Дата: 26/06, 08:11

Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 26/06, 08:10

От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 26/06, 08:10

Турция си тръгна с победа от Мондиал 2026 след успех срещу САЩ, Австралия и Парагвай направиха реми
Дата: 26/06, 08:04

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия