„Фолксваген” блъсна линейка на Владислав, карала самоубийца


31/01/2014, 14:49

Малко след 13:00 часа днес на бул. „Владислав Варненчик”, в района на гробището, "Фолксваген Кади” блъска линейка, която пътува от Провадия. Инцидентът е предизвикан от хлъзгавия път, по който немската кола поднася. За щастие всичко се е разминало само с огънати ламарини. Пациентката, която е превозвана в ударената линейка е прехвърлена в друга кола на „Бърза помощ”.

Пациентката в линейка е направила опит за самоубийство, като е изпила голямо количество сода каустик, съобщи за Днес+ д-р Антоанета Касабова, зам.-директор на Бърза помощ.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Испания регистрира температурни рекорди за юни, невиждани от над 75 години
Дата: 24/06, 23:21

Цената на златото се понижи под границата от 4000 долара за тройунция
Дата: 24/06, 23:11

Стармър получи похвали от своите колеги от групата Е-5
Дата: 24/06, 22:551 Коментар

Шефът на КТ "Подкрепа": В ситуация като тази не може да бъде предложен добър бюджет
Дата: 24/06, 22:471 Коментар

Президентът: Честността днес е дефицитна, но изключително високо конвертируема валута
Дата: 24/06, 22:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия