Малко след 13:00 часа днес на бул. „Владислав Варненчик”, в района на гробището, "Фолксваген Кади” блъска линейка, която пътува от Провадия. Инцидентът е предизвикан от хлъзгавия път, по който немската кола поднася. За щастие всичко се е разминало само с огънати ламарини. Пациентката, която е превозвана в ударената линейка е прехвърлена в друга кола на „Бърза помощ”.
Пациентката в линейка е направила опит за самоубийство, като е изпила голямо количество сода каустик, съобщи за Днес+ д-р Антоанета Касабова, зам.-директор на Бърза помощ.
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 17:10
Спартак привлече четвърти португалец
Дата: 24/06, 17:06
Гълъб Донев обяви “значителен по размер дефицит”
Дата: 24/06, 16:59
Израел нанесе удар срещу двама "терористи" на "Хизбула" в Южен Ливан
Дата: 24/06, 16:55
Доц. д-р Весела Карамишева: Добрата хидратация е част от грижата за спокойна бременност
Дата: 24/06, 16:54