„Фолксваген” блъсна линейка на Владислав, карала самоубийца


31/01/2014, 14:49

Малко след 13:00 часа днес на бул. „Владислав Варненчик”, в района на гробището, "Фолксваген Кади” блъска линейка, която пътува от Провадия. Инцидентът е предизвикан от хлъзгавия път, по който немската кола поднася. За щастие всичко се е разминало само с огънати ламарини. Пациентката, която е превозвана в ударената линейка е прехвърлена в друга кола на „Бърза помощ”.

Пациентката в линейка е направила опит за самоубийство, като е изпила голямо количество сода каустик, съобщи за Днес+ д-р Антоанета Касабова, зам.-директор на Бърза помощ.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Румъния прие законопроект за обединение с Молдова
Дата: 24/06, 16:07

Съдът остави в сила отстраняването на началника на кадастъра във Варна
Дата: 24/06, 16:04

Емил Радев: Абсолютна лъжа е, че Олег Невзоров и баща ми са съдружници!
Дата: 24/06, 16:03

Президентът: Българската екзархия в Истанбул трябва да се развива и предава на младите поколения
Дата: 24/06, 16:01

Благомир Коцев поздрави „Черно море Тича“ за поредната титла по водна топка
Дата: 24/06, 15:58

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия