Малко след 13:00 часа днес на бул. „Владислав Варненчик”, в района на гробището, "Фолксваген Кади” блъска линейка, която пътува от Провадия. Инцидентът е предизвикан от хлъзгавия път, по който немската кола поднася. За щастие всичко се е разминало само с огънати ламарини. Пациентката, която е превозвана в ударената линейка е прехвърлена в друга кола на „Бърза помощ”.
Пациентката в линейка е направила опит за самоубийство, като е изпила голямо количество сода каустик, съобщи за Днес+ д-р Антоанета Касабова, зам.-директор на Бърза помощ.
Румъния прие законопроект за обединение с Молдова
Дата: 24/06, 16:07
Съдът остави в сила отстраняването на началника на кадастъра във Варна
Дата: 24/06, 16:04
Емил Радев: Абсолютна лъжа е, че Олег Невзоров и баща ми са съдружници!
Дата: 24/06, 16:03
Президентът: Българската екзархия в Истанбул трябва да се развива и предава на младите поколения
Дата: 24/06, 16:01
Благомир Коцев поздрави „Черно море Тича“ за поредната титла по водна топка
Дата: 24/06, 15:58