„Фолксваген” блъсна линейка на Владислав, карала самоубийца


31/01/2014, 14:49

Малко след 13:00 часа днес на бул. „Владислав Варненчик”, в района на гробището, "Фолксваген Кади” блъска линейка, която пътува от Провадия. Инцидентът е предизвикан от хлъзгавия път, по който немската кола поднася. За щастие всичко се е разминало само с огънати ламарини. Пациентката, която е превозвана в ударената линейка е прехвърлена в друга кола на „Бърза помощ”.

Пациентката в линейка е направила опит за самоубийство, като е изпила голямо количество сода каустик, съобщи за Днес+ д-р Антоанета Касабова, зам.-директор на Бърза помощ.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 17:10

Спартак привлече четвърти португалец
Дата: 24/06, 17:06

Гълъб Донев обяви “значителен по размер дефицит”
Дата: 24/06, 16:59

Израел нанесе удар срещу двама "терористи" на "Хизбула" в Южен Ливан
Дата: 24/06, 16:55

Доц. д-р Весела Карамишева: Добрата хидратация е част от грижата за спокойна бременност
Дата: 24/06, 16:54

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия