„Фолксваген” блъсна линейка на Владислав, карала самоубийца


31/01/2014, 14:49

Малко след 13:00 часа днес на бул. „Владислав Варненчик”, в района на гробището, "Фолксваген Кади” блъска линейка, която пътува от Провадия. Инцидентът е предизвикан от хлъзгавия път, по който немската кола поднася. За щастие всичко се е разминало само с огънати ламарини. Пациентката, която е превозвана в ударената линейка е прехвърлена в друга кола на „Бърза помощ”.

Пациентката в линейка е направила опит за самоубийство, като е изпила голямо количество сода каустик, съобщи за Днес+ д-р Антоанета Касабова, зам.-директор на Бърза помощ.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Йотова: Достойните хора са тихи, но успехите им говорят шумно за тях
Дата: 24/06, 19:38

„Децата и наркотиците": Истина и легенди“ ученици от Механотехникума във Варна
Дата: 24/06, 19:33

Бизнесът и синдикатите с резерви към вдигането на максималния осигурителен праг до 2300 евро
Дата: 24/06, 19:28

Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 19:20

Космическият Лео Меси на 39
Дата: 24/06, 19:18

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия