Целите на Спартак 1918 до края на сезона в „Б“ група са три, обяви треньорът на вратарите Илко Станчев на редовната пресконференция с медиите. „Първата е да останем във втория ешелон и ние се стремим да я изпълним. Втората е да бием във всеки мач, а третата – Атанас Атанасов иска да изгради боеспособен тим от футболисти, които разполагат с потенциал за развитие. Да имаме едно ядро играчи, които да съставят гръвнака на състава за 2-3 години напред и край тях да се надгражда“, заяви Станчев. Запитан възможно ли е при победа над Монтана в събота да щурмуват „А“ група, Станчев бе лаконичен: „На този етап не сме готови за елита. За там трябват финанси, организация и да стегнем стадиона си.“
Отоносно очакванията му след края на първенството, Илко каза: „Положихме една основа и се надявам ръководството, което е поело ангажимент към клуба, да продължи да е така изрядно, както тази пролет, и да се развиваме в положителната посока.“
Симона Радева вече е в затвора в Сливен
Дата: 27/06, 12:56
Мими Иванова: Най-хубавата награда е любовта на публиката
Дата: 27/06, 12:54
Руски и китайски военни самолети са навлезли в зоната на южнокорейската ПВО
Дата: 27/06, 12:33
Кола се обърна по таван на столичен булевард
Дата: 27/06, 12:28
Първи разказ на медиците, спасили животи в катастрофата между камион и кола на АМ „Тракия“
Дата: 27/06, 12:24