Целите на Спартак 1918 до края на сезона в „Б“ група са три, обяви треньорът на вратарите Илко Станчев на редовната пресконференция с медиите. „Първата е да останем във втория ешелон и ние се стремим да я изпълним. Втората е да бием във всеки мач, а третата – Атанас Атанасов иска да изгради боеспособен тим от футболисти, които разполагат с потенциал за развитие. Да имаме едно ядро играчи, които да съставят гръвнака на състава за 2-3 години напред и край тях да се надгражда“, заяви Станчев. Запитан възможно ли е при победа над Монтана в събота да щурмуват „А“ група, Станчев бе лаконичен: „На този етап не сме готови за елита. За там трябват финанси, организация и да стегнем стадиона си.“
Отоносно очакванията му след края на първенството, Илко каза: „Положихме една основа и се надявам ръководството, което е поело ангажимент към клуба, да продължи да е така изрядно, както тази пролет, и да се развиваме в положителната посока.“
За първи път жена обиколи Витоша под 5 часа с велосипед
Дата: 27/06, 13:57
Ивайло Мирчев: Това не е бюджет на реформите - или е сгрешен, или е злонамерен, но ще плащат всички
Дата: 27/06, 13:49
Треньорът на Иран: Страната домакин се отнася несправедливо с нас
Дата: 27/06, 13:39
България прескочи два отбора от Световното без игра благодарение на Белгия и Мароко
Дата: 27/06, 13:35