Целите на Спартак 1918 до края на сезона в „Б“ група са три, обяви треньорът на вратарите Илко Станчев на редовната пресконференция с медиите. „Първата е да останем във втория ешелон и ние се стремим да я изпълним. Втората е да бием във всеки мач, а третата – Атанас Атанасов иска да изгради боеспособен тим от футболисти, които разполагат с потенциал за развитие. Да имаме едно ядро играчи, които да съставят гръвнака на състава за 2-3 години напред и край тях да се надгражда“, заяви Станчев. Запитан възможно ли е при победа над Монтана в събота да щурмуват „А“ група, Станчев бе лаконичен: „На този етап не сме готови за елита. За там трябват финанси, организация и да стегнем стадиона си.“
Отоносно очакванията му след края на първенството, Илко каза: „Положихме една основа и се надявам ръководството, което е поело ангажимент към клуба, да продължи да е така изрядно, както тази пролет, и да се развиваме в положителната посока.“
ПСС: Добри са условията за туризъм в планините
Дата: 27/06, 10:01
Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Дата: 27/06, 09:58
Температурата на морската вода достига 25 градуса
Дата: 27/06, 09:54
Волейболистите гонят първа победа над Канада от 2022 г.
Дата: 27/06, 09:45
Откриват юбилейното издание на „Варненско лято“
Дата: 27/06, 09:37