Край „Мамин Кольо“ смъртта си намерили 8 души


19/04/2014, 15:06

На мястото, където днес загинаха метиримата младежи от Петрич и Яворница, са намерили смъртта си през годините още четирима млади хора. В близост до мястото на днешната трагедия е паметникът на Боби от Дамяница, който преди години загина по същия начин на Разпети петък като се преобърна заедно с 22-годишната си приятелка. Наскоро загина младеж, които се удари в цимента на моста, после в камион обърна се с Роувъра като загина на място, съобщава Struma.com. В последните 5 години на мястото са загинали четирима души, заедно с младежите от днес броят им става 8. 

Кошмарно и прокълнато място около моста край "Мамин Кольо", коментират санданчани. Според тях, полицията трябва да постави знаци на това прокълнато място, смазан автомобил или денонощно да има полицейски патрули. Общото между всички катастрофи е лошото време и хлъзгавият път.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Представиха обновената сграда на Районно управление – Провадия
Дата: 25/06, 18:22

Съветниците във Варна не одобриха финансиране за големия концерт и филм за Ивайло Маринов
Дата: 25/06, 18:18

Оставиха за постоянно в ареста мъжа, бутнал и убил колегата си на "Лъвов мост"
Дата: 25/06, 18:14

Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Дата: 25/06, 18:091 Коментар

Обявиха къде ще спира тока във Варна и региона до 29 юни
Дата: 25/06, 18:04

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия