На мястото, където днес загинаха метиримата младежи от Петрич и Яворница, са намерили смъртта си през годините още четирима млади хора. В близост до мястото на днешната трагедия е паметникът на Боби от Дамяница, който преди години загина по същия начин на Разпети петък като се преобърна заедно с 22-годишната си приятелка. Наскоро загина младеж, които се удари в цимента на моста, после в камион обърна се с Роувъра като загина на място, съобщава Struma.com. В последните 5 години на мястото са загинали четирима души, заедно с младежите от днес броят им става 8.
Кошмарно и прокълнато място около моста край "Мамин Кольо", коментират санданчани. Според тях, полицията трябва да постави знаци на това прокълнато място, смазан автомобил или денонощно да има полицейски патрули. Общото между всички катастрофи е лошото време и хлъзгавият път.
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 25/06, 18:50
Ивелин Михайлов: Мафията знае, че ние бързо може да свикаме протести, каквито свалиха властта
Дата: 25/06, 18:471 Коментар
Футболистите на Славия запалиха свещи в памет на загиналите деца от школата
Дата: 25/06, 18:41
Представиха обновената сграда на Районно управление – Провадия
Дата: 25/06, 18:22
Съветниците във Варна не одобриха финансиране за големия концерт и филм за Ивайло Маринов
Дата: 25/06, 18:181 Коментар