На мястото, където днес загинаха метиримата младежи от Петрич и Яворница, са намерили смъртта си през годините още четирима млади хора. В близост до мястото на днешната трагедия е паметникът на Боби от Дамяница, който преди години загина по същия начин на Разпети петък като се преобърна заедно с 22-годишната си приятелка. Наскоро загина младеж, които се удари в цимента на моста, после в камион обърна се с Роувъра като загина на място, съобщава Struma.com. В последните 5 години на мястото са загинали четирима души, заедно с младежите от днес броят им става 8.
Кошмарно и прокълнато място около моста край "Мамин Кольо", коментират санданчани. Според тях, полицията трябва да постави знаци на това прокълнато място, смазан автомобил или денонощно да има полицейски патрули. Общото между всички катастрофи е лошото време и хлъзгавият път.
Няма потвърждение за спукана гума на тира, причинил катастрофата с три жертви по "Тракия" вчера
Дата: 25/06, 12:091 Коментар
Правителството възнамярява да закрие Комисията по досиетата, ДПС остро се възпротиви
Дата: 25/06, 12:07
Теменужка Петкова: ПБ представи бюджет на политическото лицемерие
Дата: 25/06, 12:022 Коментара
Варненец: Внимавайте по велоалеята срещу Пожарната, че лято с гипс е кофти
Дата: 25/06, 11:55
Терзиев заведе дело срещу Станислав Анастасов
Дата: 25/06, 11:51