На мястото, където днес загинаха метиримата младежи от Петрич и Яворница, са намерили смъртта си през годините още четирима млади хора. В близост до мястото на днешната трагедия е паметникът на Боби от Дамяница, който преди години загина по същия начин на Разпети петък като се преобърна заедно с 22-годишната си приятелка. Наскоро загина младеж, които се удари в цимента на моста, после в камион обърна се с Роувъра като загина на място, съобщава Struma.com. В последните 5 години на мястото са загинали четирима души, заедно с младежите от днес броят им става 8.
Кошмарно и прокълнато място около моста край "Мамин Кольо", коментират санданчани. Според тях, полицията трябва да постави знаци на това прокълнато място, смазан автомобил или денонощно да има полицейски патрули. Общото между всички катастрофи е лошото време и хлъзгавият път.
Кметът Благомир Коцев: Криза с боклука във Варна няма да има
Дата: 25/06, 12:51
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 25/06, 12:50
Френското посолство в Каракас с щети след земетресението във Венецуела
Дата: 25/06, 12:49
Шофьорът на тира, причинил катастрофата с три жертви вчера, е с 20 наказания за нарушения
Дата: 25/06, 12:40