Мерт за двойното убийство в Джебел: Съжалявам! Нищо не помня


29/04/2014, 15:44

Съжалявам, съжалявам - тази дума повтори многократно в Окръжния съд в Кърджали обвиненият за двойното убийство в Джебел Мерт Мехмет.

Той няколко пъти заяви, че не помни нищо от случилото се и призна, че е употребил марихуана в нощта на убийствата, предаде кореспондетът на "24 часа".

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В PETEL.BG!

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Тол камерите заснели шофьора на тира с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Дата: 27/06, 13:131 Коментар

Автомобил изгоря на АМ "Хемус"
Дата: 27/06, 13:00

Гледат мярката на шофьора, който причини смъртта на момиче и момче край Мездра
Дата: 27/06, 12:59

Симона Радева вече е в затвора в Сливен
Дата: 27/06, 12:56

Мими Иванова: Най-хубавата награда е любовта на публиката
Дата: 27/06, 12:54

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия