Мерт за двойното убийство в Джебел: Съжалявам! Нищо не помня


29/04/2014, 15:44

Съжалявам, съжалявам - тази дума повтори многократно в Окръжния съд в Кърджали обвиненият за двойното убийство в Джебел Мерт Мехмет.

Той няколко пъти заяви, че не помни нищо от случилото се и призна, че е употребил марихуана в нощта на убийствата, предаде кореспондетът на "24 часа".

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В PETEL.BG!

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Банка ДСК спира част от услугите си на 29 юни за няколко часа
Дата: 27/06, 14:39

Обявиха жълт код в 15 области от страната
Дата: 27/06, 14:34

Земетресение от 5,4 по Рихтер удари Пакистан
Дата: 27/06, 14:29

Земетресението във Венецуела отне живота на 18-годишен футболист
Дата: 27/06, 14:25

След акцията край Слънчев бряг: Разследването трябва да установи дали има корупция във ВиК-Несебър
Дата: 27/06, 14:20

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия