Мерт за двойното убийство в Джебел: Съжалявам! Нищо не помня


29/04/2014, 15:44

Съжалявам, съжалявам - тази дума повтори многократно в Окръжния съд в Кърджали обвиненият за двойното убийство в Джебел Мерт Мехмет.

Той няколко пъти заяви, че не помни нищо от случилото се и призна, че е употребил марихуана в нощта на убийствата, предаде кореспондетът на "24 часа".

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В PETEL.BG!

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Калфин: Бюджетът не носи изненади, плащаме цената на години безотговорно управление
Дата: 27/06, 17:15

БАБХ възбрани близо 5 тона храни при проверки в страната
Дата: 27/06, 16:59

Обвиненият за катастрофата с двама загинали тийнейджъри край Мездра остава в ареста
Дата: 27/06, 16:45

Никола Цолов завърши девети в спринта в Австрия
Дата: 27/06, 16:36

Пилотът на малкия самолет, който се разби в сграда в Пекин, е загинал, 13 души са ранени
Дата: 27/06, 16:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия