Кола марка „Фолксваген“ заседна в дупка на ул. „27 юли“. Трапът, който е в съседство със строеж, е пълен с чакъл. Наскоро мястото беше разкопано, очевидно за свързване на строящата се сграда с ВиК – мрежата. След това дупката беше запълнена с чакъл, но така и не дочака възстановяване на асфалта. Хлътването на автомобила обаче показва, че вероятно долният пласт на улицата не е устойчив. При пропадането на „Фолксваген“-а няма пострадали хора, а какви са щетите на колата засега е трудно да се каже. Ироничното в случая е, че автомобилът се е движил в нарушение, срещу посоката за движение по еднопосочната улица.
Валяк падна от платформа и удари кола в Кресненското дефиле
Дата: 26/06, 13:05
Полицията в Петрич издирва 60-годишен мъж
Дата: 26/06, 12:57
Везенков се включва в неделя в лагера на националния отбор
Дата: 26/06, 12:50
Симеон Щерев излезе с позиция след трагичната кончина на състезателката Жанет Немет
Дата: 26/06, 12:40
Върнаха в природата дива коза, попаднала в частен имот в Априлци
Дата: 26/06, 12:33