Кола марка „Фолксваген“ заседна в дупка на ул. „27 юли“. Трапът, който е в съседство със строеж, е пълен с чакъл. Наскоро мястото беше разкопано, очевидно за свързване на строящата се сграда с ВиК – мрежата. След това дупката беше запълнена с чакъл, но така и не дочака възстановяване на асфалта. Хлътването на автомобила обаче показва, че вероятно долният пласт на улицата не е устойчив. При пропадането на „Фолксваген“-а няма пострадали хора, а какви са щетите на колата засега е трудно да се каже. Ироничното в случая е, че автомобилът се е движил в нарушение, срещу посоката за движение по еднопосочната улица.
МУ-Варна отбелязва 65 години с нестандартна щафета по вода
Дата: 26/06, 11:42
Борисов има "нов Цветанов" и "дясна ръка"
Дата: 26/06, 11:35
ЕК предлага удължаване с още една година на статута на закрила за украинските бежанци в ЕС
Дата: 26/06, 11:34
Парламентът направи промени в състава на постоянни парламентарни комисии
Дата: 26/06, 11:31
Оставиха в ареста шофьора, обвинен за катастрофата в Свети Влас, при която загина украинско момиче
Дата: 26/06, 11:27