Кола марка „Фолксваген“ заседна в дупка на ул. „27 юли“. Трапът, който е в съседство със строеж, е пълен с чакъл. Наскоро мястото беше разкопано, очевидно за свързване на строящата се сграда с ВиК – мрежата. След това дупката беше запълнена с чакъл, но така и не дочака възстановяване на асфалта. Хлътването на автомобила обаче показва, че вероятно долният пласт на улицата не е устойчив. При пропадането на „Фолксваген“-а няма пострадали хора, а какви са щетите на колата засега е трудно да се каже. Ироничното в случая е, че автомобилът се е движил в нарушение, срещу посоката за движение по еднопосочната улица.
Премиерът: Виновните за дефицита крещят най-много, спираме там, където е текло към партийни каси и олигарси
Дата: 26/06, 14:10
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 26/06, 14:10
От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 26/06, 14:10
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 26/06, 14:10