Стряскащи снимки на неукрепена шахта прати на пощата на „Петел” наша читателка. Кадрите са от улица в непосредствена близост до бул. "3-ти март".
_348x465.jpg)
Според варненката такова е състоянието вече трета седмица. Мястото изглежда изключително опасно както за шофьорите, така и за пешеходците. Дано в най-скоро време проблемът бъде решен!
_348x465.jpg)
Симона Радева вече е в затвора в Сливен
Дата: 27/06, 12:56
Мими Иванова: Най-хубавата награда е любовта на публиката
Дата: 27/06, 12:54
Руски и китайски военни самолети са навлезли в зоната на южнокорейската ПВО
Дата: 27/06, 12:33
Кола се обърна по таван на столичен булевард
Дата: 27/06, 12:28
Първи разказ на медиците, спасили животи в катастрофата между камион и кола на АМ „Тракия“
Дата: 27/06, 12:24