Стряскащи снимки на неукрепена шахта прати на пощата на „Петел” наша читателка. Кадрите са от улица в непосредствена близост до бул. "3-ти март".
_348x465.jpg)
Според варненката такова е състоянието вече трета седмица. Мястото изглежда изключително опасно както за шофьорите, така и за пешеходците. Дано в най-скоро време проблемът бъде решен!
_348x465.jpg)
Пилотът на малкия самолет, който се разби в сграда в Пекин, е загинал, 13 души са ранени
Дата: 27/06, 16:30
Абровски: В бюджета са предвидени 170 млн. евро за земеделските производители по т. нар. иранска помощ
Дата: 27/06, 16:08
Времето във Варна на 29 юни
Дата: 27/06, 16:02
Удариха Никола Цолов в първата обиколка на Гран при на Австрия
Дата: 27/06, 15:55
Кола се обърна странично след сблъсък с друг автомобил в София
Дата: 27/06, 15:52