Стряскащи снимки на неукрепена шахта прати на пощата на „Петел” наша читателка. Кадрите са от улица в непосредствена близост до бул. "3-ти март".
_348x465.jpg)
Според варненката такова е състоянието вече трета седмица. Мястото изглежда изключително опасно както за шофьорите, така и за пешеходците. Дано в най-скоро време проблемът бъде решен!
_348x465.jpg)
Наказание на Рафаел Камара вкара Никола Цолов в точките в Австрия
Дата: 27/06, 19:41
Протестиращи против правителството блокираха два булеварда в София с викове „Оставка“
Дата: 27/06, 19:37
Божанов, ДБ: Бюджетът е без реформи и с тревожно увеличение на разходите
Дата: 27/06, 19:29
Керязов: Ще има увеличение на парите за спорт в новия бюджет, но няма да са 30 процента
Дата: 27/06, 19:24