Стряскащи снимки на неукрепена шахта прати на пощата на „Петел” наша читателка. Кадрите са от улица в непосредствена близост до бул. "3-ти март".
_348x465.jpg)
Според варненката такова е състоянието вече трета седмица. Мястото изглежда изключително опасно както за шофьорите, така и за пешеходците. Дано в най-скоро време проблемът бъде решен!
_348x465.jpg)
ПСС: Добри са условията за туризъм в планините
Дата: 27/06, 10:01
Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Дата: 27/06, 09:58
Температурата на морската вода достига 25 градуса
Дата: 27/06, 09:54
Волейболистите гонят първа победа над Канада от 2022 г.
Дата: 27/06, 09:45
Откриват юбилейното издание на „Варненско лято“
Дата: 27/06, 09:37