Стряскащи снимки на неукрепена шахта прати на пощата на „Петел” наша читателка. Кадрите са от улица в непосредствена близост до бул. "3-ти март".
_348x465.jpg)
Според варненката такова е състоянието вече трета седмица. Мястото изглежда изключително опасно както за шофьорите, така и за пешеходците. Дано в най-скоро време проблемът бъде решен!
_348x465.jpg)
За първи път жена обиколи Витоша под 5 часа с велосипед
Дата: 27/06, 13:57
Ивайло Мирчев: Това не е бюджет на реформите - или е сгрешен, или е злонамерен, но ще плащат всички
Дата: 27/06, 13:49
Треньорът на Иран: Страната домакин се отнася несправедливо с нас
Дата: 27/06, 13:39
България прескочи два отбора от Световното без игра благодарение на Белгия и Мароко
Дата: 27/06, 13:35