Нигерия се кани да обяви край на епидемията от Ебола


25/09/2014, 00:40

Нигерия е освободила всички пациенти, наблюдавани за признаци на заразяване с вируса Ебола, съобщи здравното министерство на страната, но лекари посочват, че ще трябва да се изчака преди да се обяви край на епидемията, предаде AFP.„Никой не остана под наблюдение за вируса Ебола в някои от районите на Нигерия. Всички, които бяха под наблюдение, са изкарали задължителните 21-дневен период, наложен от Световната здравна организация”, каза говорител на министерството, пише блиц.

Осем души са починали от потвърдените 20 случая в Нигерия, според данните на СЗО.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Вдигнаха въздушна линейка за непълнолетна майка с усложнения след раждането от Монтана до София
Дата: 25/06, 11:21

С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 25/06, 11:20

Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 25/06, 11:20

Грийнпийс България за петната от мазут: Съмнителен кораб е преминал край България
Дата: 25/06, 11:09

Митничари от Варна спипаха контрабандни обекла, хавлии, завивки и над 4500 м плат от Турция
Дата: 25/06, 11:07

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия