Нигерия се кани да обяви край на епидемията от Ебола


25/09/2014, 00:40

Нигерия е освободила всички пациенти, наблюдавани за признаци на заразяване с вируса Ебола, съобщи здравното министерство на страната, но лекари посочват, че ще трябва да се изчака преди да се обяви край на епидемията, предаде AFP.„Никой не остана под наблюдение за вируса Ебола в някои от районите на Нигерия. Всички, които бяха под наблюдение, са изкарали задължителните 21-дневен период, наложен от Световната здравна организация”, каза говорител на министерството, пише блиц.

Осем души са починали от потвърдените 20 случая в Нигерия, според данните на СЗО.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Преминаването през граничните пунктове и преходи в страната тази сутрин
Дата: 25/06, 07:24

Земетресение от 6,9 по Рихтер разтърси Япония
Дата: 25/06, 07:18

Мароко обърна Хаити в луд мач, но остана втори
Дата: 25/06, 07:16

С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 25/06, 07:10

Извънредно положение обявиха след двете силни земетресения във Венецуела
Дата: 25/06, 07:041 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия