Нигерия се кани да обяви край на епидемията от Ебола


25/09/2014, 00:40

Нигерия е освободила всички пациенти, наблюдавани за признаци на заразяване с вируса Ебола, съобщи здравното министерство на страната, но лекари посочват, че ще трябва да се изчака преди да се обяви край на епидемията, предаде AFP.„Никой не остана под наблюдение за вируса Ебола в някои от районите на Нигерия. Всички, които бяха под наблюдение, са изкарали задължителните 21-дневен период, наложен от Световната здравна организация”, каза говорител на министерството, пише блиц.

Осем души са починали от потвърдените 20 случая в Нигерия, според данните на СЗО.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Ивайло Мирчев: Настояваме проектобюджетът да бъде изтеглен и преработен
Дата: 25/06, 10:25

АПИ предупреждава за нови ремонти по "Хемус" и "Тракия"
Дата: 25/06, 10:161 Коментар

Зеленски: Украйна ще нанася превантивни удари по обекти, които Русия използва за военни цели
Дата: 25/06, 10:091 Коментар

Черно море триумфира на международен турнир
Дата: 25/06, 09:59

Закопчаха мъж от Варненско с мотоциклет без табели и регистрация
Дата: 25/06, 09:58

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия