Нигерия е освободила всички пациенти, наблюдавани за признаци на заразяване с вируса Ебола, съобщи здравното министерство на страната, но лекари посочват, че ще трябва да се изчака преди да се обяви край на епидемията, предаде AFP.„Никой не остана под наблюдение за вируса Ебола в някои от районите на Нигерия. Всички, които бяха под наблюдение, са изкарали задължителните 21-дневен период, наложен от Световната здравна организация”, каза говорител на министерството, пише блиц.
Осем души са починали от потвърдените 20 случая в Нигерия, според данните на СЗО.
Карлово и Сопот се сляха
Дата: 25/06, 19:01
Прокуратурата разследва поръчка за побой над журналиста Димитър Стоянов
Дата: 25/06, 18:58
Задържаха 17-годишен, нападнал с тротинетка баща с 3-месечно бебе
Дата: 25/06, 18:532 Коментара
МВР пусна кадри с дрон от акцията във Варна
Дата: 25/06, 18:531 Коментар
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 25/06, 18:50