Съученици на издъхналия Денислав пред "Пик": Карат ни да бягаме по две мили


30/09/2014, 12:20

Денислав Тодоров е името на момчето, издъхнало нелепо в Американския колеж в столицата по време на час по физическо. 
Денислав е припаднал при спортни натоварвания - набиране на лоста, а после е бил откаран в близката клиника "Грийнбърг", където сърцето му е спряло.


Учениците от елитния колеж са били събрани, за да ги уведомят за трагичната случка на територията на учебното заведение. Някои от тях коментираха, че натоварванията им по физическо са изключително интензивни - карали ги да тичат по две мили, което не се отразявало добре на физическия им статус,предаде "Пик".

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Коцев: Няма да има прекъсване на сметосъбирането във Варна
Дата: 25/06, 19:25

При проверка на "Капитан Андреево": Хванаха турчин да пренася 73 бойни пистолета
Дата: 25/06, 19:21

Момче и момиче загинаха в тежка катастрофа между БМВ и скутер край Враца
Дата: 25/06, 19:18

Доц. Лозанов: Гюров ще е добър кандидат за президент
Дата: 25/06, 19:15

Карлово и Сопот се сляха
Дата: 25/06, 19:01

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия