Съученици на издъхналия Денислав пред "Пик": Карат ни да бягаме по две мили


30/09/2014, 12:20

Денислав Тодоров е името на момчето, издъхнало нелепо в Американския колеж в столицата по време на час по физическо. 
Денислав е припаднал при спортни натоварвания - набиране на лоста, а после е бил откаран в близката клиника "Грийнбърг", където сърцето му е спряло.


Учениците от елитния колеж са били събрани, за да ги уведомят за трагичната случка на територията на учебното заведение. Някои от тях коментираха, че натоварванията им по физическо са изключително интензивни - карали ги да тичат по две мили, което не се отразявало добре на физическия им статус,предаде "Пик".

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



20-годишен преби 87-годишната си баба в Крън, рани и полицай
Дата: 25/06, 14:25

ДАРА става лице на кампания за представяне на България пред света
Дата: 25/06, 14:25

Парламентът затвори вратата към ВСС за заемали постовете на "тримата големи"
Дата: 25/06, 14:21

Разследване на Генка Шикерова във Варна: С фалшиви нотариални актове от 1944 година са присвоени 400 декара държавни земи
Дата: 25/06, 14:17

Различни условия за екипажите на кораби, плаващи в рискови райони
Дата: 25/06, 14:15

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия