Денислав Тодоров е името на момчето, издъхнало нелепо в Американския колеж в столицата по време на час по физическо.
Денислав е припаднал при спортни натоварвания - набиране на лоста, а после е бил откаран в близката клиника "Грийнбърг", където сърцето му е спряло.
Учениците от елитния колеж са били събрани, за да ги уведомят за трагичната случка на територията на учебното заведение. Някои от тях коментираха, че натоварванията им по физическо са изключително интензивни - карали ги да тичат по две мили, което не се отразявало добре на физическия им статус,предаде "Пик".
Правителството възнамярява да закрие Комисията по досиетата, ДПС остро се възпротиви
Дата: 25/06, 12:07
Теменужка Петкова: ПБ представи бюджет на политическото лицемерие
Дата: 25/06, 12:02
Варненец: Внимавайте по велоалеята срещу Пожарната, че лято с гипс е кофти
Дата: 25/06, 11:55
Терзиев заведе дело срещу Станислав Анастасов
Дата: 25/06, 11:51
Мъск вече не е трилионер
Дата: 25/06, 11:491 Коментар