Бивш полицейски шеф напуснал завода в Горни Лом минути преди взрива


02/10/2014, 18:03

Бивш полицейски шеф от Монтана е излязъл от завод „Миджур" Горни Лом минути преди взрива вчера, съобщава "Дарик"Мъжът е пенсионер от системата на МВР. Станал служител на фирмата собственик „Видекс" преди няколко години. Малко преди трагичния момент е напуснал местоработата си, за да отиде до павилиона за храна в центъра на селото.

В момента органите на реда издирват други работници на завода от Монтана, които са работили в завода в предишната смяна. Те ще бъдат извозени до Горни Лом и разпитани, докато следователите са още там.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Пилотът на малкия самолет, който се разби в сграда в Пекин, е загинал, 13 души са ранени
Дата: 27/06, 16:30

Абровски: В бюджета са предвидени 170 млн. евро за земеделските производители по т. нар. иранска помощ
Дата: 27/06, 16:08

Времето във Варна на 29 юни
Дата: 27/06, 16:02

Удариха Никола Цолов в първата обиколка на Гран при на Австрия
Дата: 27/06, 15:55

Кола се обърна странично след сблъсък с друг автомобил в София
Дата: 27/06, 15:52

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия