Бивш полицейски шеф от Монтана е излязъл от завод „Миджур" Горни Лом минути преди взрива вчера, съобщава "Дарик". Мъжът е пенсионер от системата на МВР. Станал служител на фирмата собственик „Видекс" преди няколко години. Малко преди трагичния момент е напуснал местоработата си, за да отиде до павилиона за храна в центъра на селото.
В момента органите на реда издирват други работници на завода от Монтана, които са работили в завода в предишната смяна. Те ще бъдат извозени до Горни Лом и разпитани, докато следователите са още там.
Петър Москов предлага конституционен таван за държавния дълг
Дата: 28/06, 13:01
Нинова: Управляващите показват грешен модел на приоритети
Дата: 28/06, 12:581 Коментар
Цолов след победата в Австрия: През повечето време карах с резерв
Дата: 28/06, 12:551 Коментар
От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 28/06, 12:50
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 28/06, 12:50