Бивш полицейски шеф от Монтана е излязъл от завод „Миджур" Горни Лом минути преди взрива вчера, съобщава "Дарик". Мъжът е пенсионер от системата на МВР. Станал служител на фирмата собственик „Видекс" преди няколко години. Малко преди трагичния момент е напуснал местоработата си, за да отиде до павилиона за храна в центъра на селото.
В момента органите на реда издирват други работници на завода от Монтана, които са работили в завода в предишната смяна. Те ще бъдат извозени до Горни Лом и разпитани, докато следователите са още там.
Израелски дрон удари Южен Ливан ден след сключването на пакта за сигурност
Дата: 27/06, 14:59
Петролен танкер бе ударен от "неидентифициран снаряд" в Ормузкия проток
Дата: 27/06, 14:53
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 27/06, 14:52
Асен Василев: Как пък веднъж не направиха "техническа грешка" и да дадат повече пари за майчински и детски?
Дата: 27/06, 14:50
Банка ДСК спира част от услугите си на 29 юни за няколко часа
Дата: 27/06, 14:39