Футболистите на Спартак не тренираха заради неполучени пари


19/11/2014, 16:26

Футболистите на Спартак 1918 отказаха да тренират днес заради неполучени пари. Те не се съблякоха, тъй като ръководството не спази уговорката да им плати дължимата една заплата и премията за успеха над Раковски с 2:1. Утре играчите се събират на стадиона, за да решат какво да правят. Ако им бъде платено или получат гаранции за плащане, те ще тренират и ще играят в събота в Бургас. В противен случай отборът ще се яви за двубоя с юноши, за да се избегне служебна загуба.

Юношите, които са в представителния тим, днес проведоха тренировка със старшата възраст на „Локомотив“. 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Израелски дрон удари Южен Ливан ден след сключването на пакта за сигурност
Дата: 27/06, 14:59

Петролен танкер бе ударен от "неидентифициран снаряд" в Ормузкия проток
Дата: 27/06, 14:53

Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 27/06, 14:52

Асен Василев: Как пък веднъж не направиха "техническа грешка" и да дадат повече пари за майчински и детски?
Дата: 27/06, 14:50

Банка ДСК спира част от услугите си на 29 юни за няколко часа
Дата: 27/06, 14:39

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия