Футболистите на Спартак 1918 отказаха да тренират днес заради неполучени пари. Те не се съблякоха, тъй като ръководството не спази уговорката да им плати дължимата една заплата и премията за успеха над Раковски с 2:1. Утре играчите се събират на стадиона, за да решат какво да правят. Ако им бъде платено или получат гаранции за плащане, те ще тренират и ще играят в събота в Бургас. В противен случай отборът ще се яви за двубоя с юноши, за да се избегне служебна загуба.
Юношите, които са в представителния тим, днес проведоха тренировка със старшата възраст на „Локомотив“.
Очаква се засилен трафик по пътя за Гърция
Дата: 27/06, 08:56
Потушиха 108 пожара през изминалото денонощие
Дата: 27/06, 08:52
Британка: Шокирана съм от цените по вашето море
Дата: 27/06, 08:432 Коментара
Срив от 35% на туристите остави хотелите по Северното Черноморие наполовина празни
Дата: 27/06, 08:37
До 5 евро стига цената за ползване на обществена тоалетна у нас
Дата: 27/06, 08:181 Коментар