Футболистите на Спартак 1918 отказаха да тренират днес заради неполучени пари. Те не се съблякоха, тъй като ръководството не спази уговорката да им плати дължимата една заплата и премията за успеха над Раковски с 2:1. Утре играчите се събират на стадиона, за да решат какво да правят. Ако им бъде платено или получат гаранции за плащане, те ще тренират и ще играят в събота в Бургас. В противен случай отборът ще се яви за двубоя с юноши, за да се избегне служебна загуба.
Юношите, които са в представителния тим, днес проведоха тренировка със старшата възраст на „Локомотив“.
От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 27/06, 17:50
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 27/06, 17:50
Клон падна върху автомобил на варненска улица
Дата: 27/06, 17:45
Прокурор: Шофьорът, обвинен за катастрофата с две жертви край Мездра, е бил предупреждаван да намали скоростта
Дата: 27/06, 17:29
Калфин: Бюджетът не носи изненади, плащаме цената на години безотговорно управление
Дата: 27/06, 17:15