Футболистите на Спартак 1918 отказаха да тренират днес заради неполучени пари. Те не се съблякоха, тъй като ръководството не спази уговорката да им плати дължимата една заплата и премията за успеха над Раковски с 2:1. Утре играчите се събират на стадиона, за да решат какво да правят. Ако им бъде платено или получат гаранции за плащане, те ще тренират и ще играят в събота в Бургас. В противен случай отборът ще се яви за двубоя с юноши, за да се избегне служебна загуба.
Юношите, които са в представителния тим, днес проведоха тренировка със старшата възраст на „Локомотив“.
Пилотът на малкия самолет, който се разби в сграда в Пекин, е загинал, 13 души са ранени
Дата: 27/06, 16:30
Абровски: В бюджета са предвидени 170 млн. евро за земеделските производители по т. нар. иранска помощ
Дата: 27/06, 16:08
Времето във Варна на 29 юни
Дата: 27/06, 16:02
Удариха Никола Цолов в първата обиколка на Гран при на Австрия
Дата: 27/06, 15:55
Кола се обърна странично след сблъсък с друг автомобил в София
Дата: 27/06, 15:52