Използват зелените площи в морската за автомобилен път, коментират варненци във фейсбук групата „Варна може да защити Морската си градина“.
„Човешката простотия е безгранична. Това е липса на респект към природата и държавата, в която живеем... ", пишат те.
В момента пътчето е разкаляно и грозно. То излиза точно на Алеята на спортната слава.

„Новият път“ е в зоната, която изградиха наскоро. Какво ще се случи, ако всеки започне да минава от където му е удобно? На всички е ясно, че това е незаконосъобразно, но ще има ли санкционирани, се питат читателите.
Гюров: ЦИК през цялото време саботираха изборите
Дата: 24/06, 12:38
Омбудсманът: Дигитализацията на ТЕЛК не трябва да e бариера пред хората с увреждания
Дата: 24/06, 12:37
В МВР откриха документи от СРС, които е трябвало да бъдат унищожени
Дата: 24/06, 12:30
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 24/06, 12:20
200-килограмов дрон се разби в черноморски град в Турция
Дата: 24/06, 12:133 Коментара