Ново във Варна! Направиха си офроуд път в Морската градина


08/12/2014, 12:23

Използват зелените площи в морската за автомобилен път, коментират варненци във фейсбук групата „Варна може да защити Морската си градина“. 
„Човешката простотия е безгранична. Това е липса на респект към природата и държавата, в която живеем... ", пишат те. 

В момента пътчето е разкаляно и грозно. То излиза точно на Алеята на спортната слава.


„Новият път“ е в зоната, която изградиха наскоро. Какво ще се случи, ако всеки започне да минава от където му е удобно? На всички е ясно, че това е незаконосъобразно, но ще има ли санкционирани, се питат читателите.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Приключи монтажът на новото улично осветление във варненския кв. "Чайка", продължа възстановяването на настилките
Дата: 24/06, 12:56

Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 12:50

Какво трябва да знаем за допълнителното пенсионно осигуряване
Дата: 24/06, 12:47

Гюров: ЦИК през цялото време саботираха изборите
Дата: 24/06, 12:381 Коментар

Омбудсманът: Дигитализацията на ТЕЛК не трябва да e бариера пред хората с увреждания
Дата: 24/06, 12:37

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия