Използват зелените площи в морската за автомобилен път, коментират варненци във фейсбук групата „Варна може да защити Морската си градина“.
„Човешката простотия е безгранична. Това е липса на респект към природата и държавата, в която живеем... ", пишат те.
В момента пътчето е разкаляно и грозно. То излиза точно на Алеята на спортната слава.

„Новият път“ е в зоната, която изградиха наскоро. Какво ще се случи, ако всеки започне да минава от където му е удобно? На всички е ясно, че това е незаконосъобразно, но ще има ли санкционирани, се питат читателите.
Приключи монтажът на новото улично осветление във варненския кв. "Чайка", продължа възстановяването на настилките
Дата: 24/06, 12:56
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 12:50
Какво трябва да знаем за допълнителното пенсионно осигуряване
Дата: 24/06, 12:47
Гюров: ЦИК през цялото време саботираха изборите
Дата: 24/06, 12:381 Коментар
Омбудсманът: Дигитализацията на ТЕЛК не трябва да e бариера пред хората с увреждания
Дата: 24/06, 12:37