Ново във Варна! Направиха си офроуд път в Морската градина


08/12/2014, 12:23

Използват зелените площи в морската за автомобилен път, коментират варненци във фейсбук групата „Варна може да защити Морската си градина“. 
„Човешката простотия е безгранична. Това е липса на респект към природата и държавата, в която живеем... ", пишат те. 

В момента пътчето е разкаляно и грозно. То излиза точно на Алеята на спортната слава.


„Новият път“ е в зоната, която изградиха наскоро. Какво ще се случи, ако всеки започне да минава от където му е удобно? На всички е ясно, че това е незаконосъобразно, но ще има ли санкционирани, се питат читателите.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Спортът по телевизията в сряда 24 юни
Дата: 24/06, 05:00

Хороскоп за сряда: Телец - търпение; Лъв - уединение; Везни - отговорности; Стрелец - осъзнаване; Водолей - хаос
Дата: 24/06, 04:30

Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 04:20

С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 24/06, 04:00

На 24 юни 1947 г. за първи път е регистриран официално доклад за поява на НЛО
Дата: 24/06, 04:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия