Използват зелените площи в морската за автомобилен път, коментират варненци във фейсбук групата „Варна може да защити Морската си градина“.
„Човешката простотия е безгранична. Това е липса на респект към природата и държавата, в която живеем... ", пишат те.
В момента пътчето е разкаляно и грозно. То излиза точно на Алеята на спортната слава.

„Новият път“ е в зоната, която изградиха наскоро. Какво ще се случи, ако всеки започне да минава от където му е удобно? На всички е ясно, че това е незаконосъобразно, но ще има ли санкционирани, се питат читателите.
ПП: Бащата на евродепутат от ГЕРБ е съдружник във фирмата на г-н Невзоров в обекти в "Баба Алино"
Дата: 24/06, 14:11
Тир се вряза в кола в насрещното край Зимница, две деца и възрастен загинаха
Дата: 24/06, 14:071 Коментар
Районният кмет на "Одесос" във Варна: Пред административна криза сме, спираме събирането на такси за общински терени
Дата: 24/06, 14:04
Морски вкус, водни приключения и незабравими емоции: Nautilus откри сезона на 5 юни
Дата: 24/06, 14:00
Катастрофа блокира магистрала "Тракия", пренасочват по обходен маршрут
Дата: 24/06, 13:48