Ново във Варна! Направиха си офроуд път в Морската градина


08/12/2014, 12:23

Използват зелените площи в морската за автомобилен път, коментират варненци във фейсбук групата „Варна може да защити Морската си градина“. 
„Човешката простотия е безгранична. Това е липса на респект към природата и държавата, в която живеем... ", пишат те. 

В момента пътчето е разкаляно и грозно. То излиза точно на Алеята на спортната слава.


„Новият път“ е в зоната, която изградиха наскоро. Какво ще се случи, ако всеки започне да минава от където му е удобно? На всички е ясно, че това е незаконосъобразно, но ще има ли санкционирани, се питат читателите.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Кабинетът слага таван на заплатите за част от ръководствата на държавни предприятия и контролни органи
Дата: 24/06, 11:29

"Възраждане" обвини Румен Радев в цинизъм и двуличие
Дата: 24/06, 11:24

18-годишен шофьор е с опасност за живота след сблъсък в дърво
Дата: 24/06, 11:23

КНСБ: Ако в бюджета се предложи държавните служители да плащат сами осигуровките си, ще имаме реакция
Дата: 24/06, 11:11

14 екипажа проведоха четири гонки в седмата ветроходна регата „Fair Play Cup 2026“
Дата: 24/06, 11:091 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия