Ново във Варна! Направиха си офроуд път в Морската градина


08/12/2014, 12:23

Използват зелените площи в морската за автомобилен път, коментират варненци във фейсбук групата „Варна може да защити Морската си градина“. 
„Човешката простотия е безгранична. Това е липса на респект към природата и държавата, в която живеем... ", пишат те. 

В момента пътчето е разкаляно и грозно. То излиза точно на Алеята на спортната слава.


„Новият път“ е в зоната, която изградиха наскоро. Какво ще се случи, ако всеки започне да минава от където му е удобно? На всички е ясно, че това е незаконосъобразно, но ще има ли санкционирани, се питат читателите.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



ПП: Бащата на евродепутат от ГЕРБ е съдружник във фирмата на г-н Невзоров в обекти в "Баба Алино"
Дата: 24/06, 14:11

Тир се вряза в кола в насрещното край Зимница, две деца и възрастен загинаха
Дата: 24/06, 14:071 Коментар

Районният кмет на "Одесос" във Варна: Пред административна криза сме, спираме събирането на такси за общински терени
Дата: 24/06, 14:04

Морски вкус, водни приключения и незабравими емоции: Nautilus откри сезона на 5 юни
Дата: 24/06, 14:00

Катастрофа блокира магистрала "Тракия", пренасочват по обходен маршрут
Дата: 24/06, 13:48

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия