За много хора стана практика да оставят смартфоните си на зарядно през цялата нощ.Специалистите съветват, че това обаче не е правилно. Първо, защото мобилният ще се зареди за няколко часа, а зарядното остава включено цяла нощ. Професор Дейвид Маккей твърди, че ако изключваме мобилния телефон от контакта, когато не го зареждаме, в течение на една година можем да спестим много голямо количество енергия, пише "За жената".
Освен това, Маккей твърди, че батерията на телефона не е добре да бъде на зарядно след 100% заредена, тъй като това ще скъси живота й, т.е.
Илиан Илиев премина в турски клуб
Дата: 24/06, 15:17
Спартак: Време е отново да се съберем на нашия стадион
Дата: 24/06, 15:05
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 15:00
КЗК отказа да спре обществената поръчка за чистотата на Варна
Дата: 24/06, 14:57