Полезно: Ето защо не бива да зареждате мобилния си през нощта


22/01/2015, 15:03

За много хора стана практика да оставят смартфоните си на зарядно през цялата нощ.Специалистите съветват, че това обаче не е правилно. Първо, защото мобилният ще се зареди за няколко часа, а зарядното остава включено цяла нощ. Професор Дейвид Маккей твърди, че ако изключваме мобилния телефон от контакта, когато не го зареждаме, в течение на една година можем да спестим много голямо количество енергия, пише "За жената".
Освен това, Маккей твърди, че батерията на телефона не е добре да бъде на зарядно след 100% заредена, тъй като това ще скъси живота й, т.е.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Йотова: Достойните хора са тихи, но успехите им говорят шумно за тях
Дата: 24/06, 19:38

„Децата и наркотиците": Истина и легенди“ ученици от Механотехникума във Варна
Дата: 24/06, 19:33

Бизнесът и синдикатите с резерви към вдигането на максималния осигурителен праг до 2300 евро
Дата: 24/06, 19:28

Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 19:20

Космическият Лео Меси на 39
Дата: 24/06, 19:18

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия