Полезно: Ето защо не бива да зареждате мобилния си през нощта


22/01/2015, 15:03

За много хора стана практика да оставят смартфоните си на зарядно през цялата нощ.Специалистите съветват, че това обаче не е правилно. Първо, защото мобилният ще се зареди за няколко часа, а зарядното остава включено цяла нощ. Професор Дейвид Маккей твърди, че ако изключваме мобилния телефон от контакта, когато не го зареждаме, в течение на една година можем да спестим много голямо количество енергия, пише "За жената".
Освен това, Маккей твърди, че батерията на телефона не е добре да бъде на зарядно след 100% заредена, тъй като това ще скъси живота й, т.е.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Дядо прегази с трактор едногодишния си внук
Дата: 24/06, 18:58

Биков: Ако бюджетът бъде приет в този си вид, прогресът ще е сходен с този от времето на Жан Виденов
Дата: 24/06, 18:54

Парпулова е шампионка по бокс
Дата: 24/06, 18:49

С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 24/06, 18:40

БФС скърби за загиналите таланти на Славия
Дата: 24/06, 18:34

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия