България се моли за Фънки
Кадър Нова тв
Феновете на Фънки се молят за здравето му.
Краката не ме държат, никой не може да ми каже какво ми има, от месеци обикалям лекари и болници, писна ми, казва музикантът
"Закъсах, много съм зле! Имам проблеми с мускулите на краката. Явно е нещо сериозно, омръзна ми да обикалям лекари, да правя изследвания и нищо! Вече съм се оставил в ръцете на Господ и той да решава какво ще се случва с мен!"
Това признание направи за "България Днес" зевзекът музикант Фънки, но не с обичайния му весел нрав, а с тъжен глас, пълен с отчаяние.
Още в https://www.bgdnes.bg/shou/article/20911200
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

0
0
