Бащата на кмета на Варна в скандал на улицата с протестиращи

02.06.2025 / 10:31 11

стоп кадър: Фейсбук, Н. Петрова

Рубин Коцев - бащата на кмета на Варна, влезе в грозна разпра с участници в блокада на входа към Морската градина до зоопарка, протестиращи срещу войната по пътищата и с послание да не се допускат повече деца, жертви на катастрофи, пише Морето.

На видеа, разпространени в социалните мрежи, се вижда как бизнесменът се опитва да премине през демонстрантите с автомобила си. Той спира и слиза от колата си, влизайки в разгорещен скандал, при който се обръща с нецензурни думи към участниците в проявата и ги съветва да пият успокоителни.

Мястото на демонстрацията съвсем не е избрано случайно. То се намира над паркинга по алеята, водеща към ресторант „Хоризонт“, където преди няколко години бе прегазено дете.

Въпреки съдебното решение за ограничаване достъпа на автомобили до Приморски парк, коли продължават да се движат необезпокоявани.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook
0
0
Burton (преди 6 месеца)
Рейтинг: 31995 | Одобрение: 3955
Аз говоря за видеото. 
1
0
MrBean (преди 6 месеца)
Рейтинг: 201820 | Одобрение: -1610
Няколко Бъртъне,няколко.Това че с привидно законови действия е купил нещо което не се продава или пък скрита приватизация на хотелчето там... А го "взеха" не за бело,а за един кораб кюмюр...
0
3
Burton (преди 6 месеца)
Рейтинг: 31995 | Одобрение: 3955
Аз ще съм последния който ще защитава некадърния кмет или баща му, но кой точно закон нарушава тук?
1
0
MrBean (преди 6 месеца)
Рейтинг: 201820 | Одобрение: -1610
Дрътия п-л не мо'е да ходи пеш ли?
1
0
Пиша на кирилица (преди 6 месеца)
Рейтинг: 15569 | Одобрение: -791
Следващият път да не му се обясняват ами да му хванат праговете от двете страни и да му турят колата в правилната посока.
Светлината колкото и да бърза когато пристигне заварва тъмнината.
2
1
ПраБългарин (преди 6 месеца)
Рейтинг: 70732 | Одобрение: -28143
Отвличането не беше ли заради няколко тона бял прах открити на кораб???
5
2
kris (преди 6 месеца)
Рейтинг: 541806 | Одобрение: 101536
ас, да си видял порче да си подаде оставката.....? Кърлежи се премахват само с остри инструменти....!!
Аз мога! Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!
2
2
ас (преди 6 месеца)
Рейтинг: 168340 | Одобрение: 26035
мисля че е време кмера да си подава оставката щом собственя му баща не спазва закона. да се направи едно леко разследване колко обществени поръчки е получил бащата коцев докат сина му е бил кмет???? 
5
2
kris (преди 6 месеца)
Рейтинг: 541806 | Одобрение: 101536
Протестиращите са нямали под ръка лопати.....!!
Аз мога! Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!
2
0
Радостин (преди 6 месеца)
Рейтинг: 205576 | Одобрение: 13581
Нагли, безумни крадци. Като забогатяха от кражби и  далавери си повярваха, че са недосегаеми. Протестиращите що го слушаха ?
Всеки да си получи заслуженото !
2
1
kjk (преди 6 месеца)
Рейтинг: 159846 | Одобрение: 17576
 Същият тоя простак преди години беше отвлечен заради некоректното си поведение като бизнесмен и тогава синчето му, същият сега кмет Благомир Коцев му плати 500 000 откупа. ;)АнгелчеУсмивка Бойкот на Хоризонт!!!БолестНамусен:dizzy:

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама