Напрежение на протеста на „Възраждане”: Протестиращите атакуват входа на парламента

12.01.2022 / 13:29 3

кадър bTV

Симпатизантите на „Възраждане” се опитват да пробият плътния кордон на полицията около сградата на Народното събрание в София. Те бяха призовани от водещия на митинга да влязат в парламента, за да поискат отмяната не само на зелените сертификати, а и на всички анти-ковид мерки.

Протестиращите успяха да избутат полицейските сили до централното стълбище на Народното събрание. След това те стигнаха до самия централен вход се опитаха да разбията вратите.

 

Симпатизантите на „Възраждане” се опитват да пробият плътния кордон на полицията около сградата на Народното събрание в София. Те бяха призовани от водещия на митинга да влязат в парламента, за да поискат отмяната не само на зелените сертификати, а и на всички анти-ковид мерки. Протестиращите успяха да избутат полицейските сили до централното стълбище на Народното събрание. След това те стигнаха до самия централен вход се опитаха да разбията вратите.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
2
4
KRISTINCHO (преди 4 години)
Рейтинг: 42460 | Одобрение: -135
Това вече не мирен протест. Има си законни начини, при които протестиращите могат да бъдат приети и изслушани.
Нищо добро не те чака, ако в двора ти влезе КОМУНИСТ, ЦИГАНИН или КОЗА.
0
4
Мракобес (преди 4 години)
Рейтинг: 48588 | Одобрение: -947
Тъпаци големи! 
МУТРИ ВЪН! Девиз на ГЕРБ: Крадене! Крадене! Крадене! Това са троловете в политиката!
2
3
Ко? Не! (преди 4 години)
Рейтинг: 25631 | Одобрение: -1884
Някои хора си мислят, че правото на свободен протест ти дава право и да си тъп. Копейките, няма да превземат Капитолия...

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама