Разплете се мистерията как частна фирма получава имейли в здравното министерство: В община Варна объркали адреса

Редактор: Веселин Златков
e-mail: veselin_zlatkov_petel.bg@abv.bg
снимка: "Петел"
Община Варна внесе яснота по въпроса, който предизвика много съмнения и коментари, а именно - защо имейла на фирмата, която огради легендарното Криво дърво в Морската градина, е същия като на пресцентъра на Министерството на здравеопазването. Оказа се, че това е заради грешка на служител в администрацията на кмета Иван Портних.
"В съгласувателното писмо от Община Варна до "Пуко енд Пука Ейджънси" ООД от 23.03.2021 г. е допусната техническа грешка -изписан правилен пощенски адрес, но неправилен имейл. Впоследствие съгласувателното писмо е изпратено на коректната електронна поща на фирмата", съобщиха от пресцентъра на местната власт.
Елате в канала на Petel.bg в Телеграм в линка https://t.me/petelbg
Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
За реклама в "Петел" на цена от 50 лева на ПР публикация пишете на info@petel.bg и вижте още в - https://petel.bg/Reklama-v-Petel-bg__384655 .
Прочети тук - Защо e добре да рекламирате бизнеса си с ПР публикации в сайта Petel.bg