Петков: Скрито-покрито от българските граждани няма

28.02.2022 / 17:53 6

Редактор: Юлия Георгиева 

e-mail: [email protected]

кадър бТВ

След вчерашното изказване на Путин, че е готов да вдигне ядреното си оръжие, макар че не искам да повярвам, че има такъв риск, а че са само сплашвания ,н о ние не можем да останем безучастни. Затова проверихме с какви таблетки разполага държавата и установихме, че са с изтекъл срок на годност.  Затова днес МС взе решение да се снабдим с всички тези таблетки, за да може да сме готови, независимо какво ще се случи.

Това коментира премиерът Кирил Петков. 

Оказа се, че и сигналната система няма достатъчна възможност д а работи, така че и това ще оправим. Не искам да вкарвам паника, не вярвам, че това ще се случи ,но ние трябва да сме готови, да имаме сигнална уребда и всички таблетки, посочи той. 

Скрито - покрито няма да има, няма да се случват неща, които българското население не знае. Ние няма да изпращаме никакви оръжия. Имаме помощи за Украйна - дрехи, одеала и нищо повече. Оръжията са въпрос на европесйко решение, което ние след това ще обсъдим на МС, посочи той.

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
0
4
ПраБългарин (преди 4 години)
Рейтинг: 78038 | Одобрение: -28457
Колко го хвалехте кирчо преди няколко месеца, в култ го издигахте, всички бяхте клекнали с отворена уста, а сега какво ви стана, резбата ли обърнахте  не е хубаво да плюете там където ближете  
2
1
някой (преди 4 години)
Рейтинг: 48401 | Одобрение: 11356
И кой има наглостта да го казва. А защо не кажеш на народа на кого се "кланяш" и чии заръки изпълняваш, като няма "скрито - покрито" . Народа Кире, не е глупав, поне не колкото теб.
4
1
Пешо от Виница (преди 4 години)
Рейтинг: 104018 | Одобрение: 32358
Харвардският Кирчо ще яде скоро мазната опашка. Фал след фал на безродника. Казват ,че глупостта имала дъно-вече не вярвам ,като гледам неходилия войник Кирчо. 
6
3
Комитата (преди 4 години)
Рейтинг: 8002 | Одобрение: 1022
Пий си таблетките, мама ти да еба безродна! Филмаджия! Помияр! Скоро ще усетиш народната любов. Много скоро! 
БЪЛГАРИНО! Гледай Украйна, мисли за България! Когато си избереш начело на държавата да поставиш клоуни, чалгари, продуктово позиционирани харвардски меринджеи и всякакви палячовци обикновено береш много ядове.
2
0
Мракобес (преди 4 години)
Рейтинг: 48588 | Одобрение: -947
Прав е ,че трябва да сме готови! Ама гербаджииската пасмина що е докарала до там нещата? Крадльовци!
МУТРИ ВЪН! Девиз на ГЕРБ: Крадене! Крадене! Крадене! Това са троловете в политиката!
7
1
бачо Кольо (преди 4 години)
Рейтинг: 22510 | Одобрение: 5930
Марш куче краставо от дето си изпълзял!
Колкото повече,толкова повече!

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама